Aktualności

Najnowsze wieści ze stowarzyszenia

Wojciech Romaniuk i Mariusz Frąc tworzą nowe perspektywy dla polskiego transportu

- To było bardzo dobre dobre spotkanie. Pokazało ono, że nasze intencje dotyczące zmian legislacyjnych dla polskiego transportu są słuszne i zostały wysłuchane oraz zrozumiane. Czuję, że to bardzo dobry start dla naszego stowarzyszenia, jak i całej naszej branży - powiedział po wyjściu ze spotkania Wojciech Romaniuk, prezes SAPT.

Na apel SAPT odpowiedział najszybciej Minister Infrastruktury. Przedstawiciele stowarzyszenia odbyli pierwsze robocze spotkanie z panią Renatą Rychter, Dyrektor Departamentu Transportu Drogowego w Ministerstwie Infrastruktury. Było bardzo merytorycznie. Rozmawiano przede wszystkim o problemie diet przy transporcie międzynarodowym, ale także o innych aspektach wpływających na rozliczenia kierowców i koszty przedsiębiorców transportowych. Poruszono także skalę i jakość lobbowania na rzecz naszej branży.

- Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania pani dyrektor Renaty Rychter, dlatego dziękujemy za dobrą rozmowę. Napawa nas ona dużym optymizmem i wierzymy, że uda nam się wspólnie poprawić kondycję polskich przewoźników - podsumowuje Mariusz Frąc, członek Zarządu SAPT.

Stowarzyszenie Ambasador Polskiego Transportu powstało po to, aby bronić polskich Przewoźników. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców transportowych do kontaktu i zapisywania się w nasze szeregi. Nie pobieramy żadnych składek. Jesteśmy organizacją non-profit.

Napisz do SAPT:

kontakt@ambasadorpolskiegotransportu.pl

 

za: https://etransport.pl/wiadomosc,73658,nowe_perspektywy_dla_polskiego_transportu.html

 

Dołącz do nas w social mediach

Image
Image

Adres Stowarzyszenia

59-307 Raszówka
ul. Witosa 3B

Skontaktuj się z nami

zadzwoń: 608 221 991
napisz e-mail

Wsparcie

Prowadzisz firmę branży transportowej i potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z nami!